Creatieve workshops
Op 6 juli 2025 organiseren we een Open Middag in het Frans Hals Museum HAL. Deze dag is de tentoonstelling Gezichten van Noord-Holland gratis toegankelijk voor iedereen (van 11:00 tot 17:00).
Een aantal van onze co-creatie partners organiseert verschillende inloopworkshops, zoals een verhalentafel en portrettekenen. De workshops duren ongeveer 30 tot 45 minuten en worden meerdere keren per dag gegeven. Ook zal er een rondleiding gegeven worden en is er ruimte om met de co-creatiepartners en het museum in gesprek te gaan.
Heb je interesse in de workshops? Meld je dan aan voor de update over deze Open Middag. Vanaf medio juni zullen we het programma per mail delen, zodat je op de hoogte bent van de diverse workshops en tijden.