Ga naar hoofdinhoud
Ferdinand Erfmann, Vrouwen in slaapkamer, 1928, collectie Frans Hals Museum

Het Frans Hals Museum doet mee met de Boekenweek

Gratis toegang met je Boekenweekgeschenk op 22 maart

maandag 16 maart 2026

Het Frans Hals Museum doet mee met de Boekenweek! Op zondag 22 maart krijg je gratis toegang tot het museum op vertoon van het Boekenweekgeschenk. Ook vind je bij Vrouwen in slaapkamer (1928) van Ferdinand Erfmann literaire teksten van bekende schrijvers.

Boekenweek 202

Gratis toegang

Op zondag 22 maart, de laatste dag van de Boekenweek, krijg je in ruim 200 musea in heel Nederland gratis met het Boekenweekgeschenk. Ook in het Frans Hals Museum ben je van harte welkom.

Verhalen bij de kunst

Speciaal voor deze Boekenweek schreven bekende Nederlandse schrijvers uit verschillende generaties korte verhalen over werken uit de collectie van musea, passend bij het thema van de Boekenweek: Mijn generatie. In het Frans Hals Museum vind je drie verhalen bij Vrouwen in slaapkamer (1928) van Ferdinand Erfmann. Schrijvers Harmen van Liemt, Sacha Bronwasser en Adriaan van Dis schreven allemaal een verhaal bij het werk. De verhalen zijn te lezen bij het kunstwerk en op Museum.nl.

FRANS HALS MUSEUM

Groot Heiligland 62, Haarlem

Dinsdag t/m zondag geopend

van 11.00 - 17.00 uur

Blijf op de hoogte

Meld je aan voor onze nieuwsbrief